Нові можливості для сучасної молоді під час карантину

Соціальний проект в «Scholarship в Україні» націлений на підтримку молоді, студентства та національного інтелекту в цілому. Це не тільки фінансова винагорода, але й можливість перевірити професійні навички, проявити лідерські якості, набути нові знання та знайомства.

Розмір та кількість грантів, умови використання грошової нагороди та додаткові мотивації

У рамках соціального проекту «Scholarship в Україні» надається 3 гранти. Отримані кошти переможці мають витратити на навчання. Це може бути оплата освіти у ВНЗ, або будь-яких навчальних курсів, які необхідні для підвищення професійного рівня. Фінансову винагороду отримають учасники, які займуть перші 3 місця. Кошти розподіляться наступним чином:

  • 1 місце – до 15000 гривень;
  • 2,3 місце – заохочувальна матеріальна винагорода.

Гроші надаються у безготівковому вигляді у формі оплати навчання у ВНЗ або на курсах. Конкурс абсолютно безкоштовний, конкурсантам не треба робити внески, або перераховувати платежі.

Учасникам надається перелік тем для написання робіт. Вони обираються за принципом можливості використання вже наявних знань, та здобуття нових професійних навичок під час написання конкурсної роботи. Переможці отримують не тільки гроші на навчання, але й закази від грантодавців.

Хто може прийняти участь в соціальному проекті «Scholarship в Україні» та перелік тем для написання конкурсних робіт

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, студенти 2–4 курсів, а також магістри будь-якого вищого навчального закладу Україні, які навчаються за контрактом, на бюджеті, денно чи зочно. Заявки подаються на офіціальному сайті проекту Scholarship.in.ua. Також тут розміщена детальна інформація про проєт.

Після реєстрації в проекті конкурсанти мають обрати одну з запропонованих грантодавцями тем:

  • «Онлайн продажі: тактики думаючого продавця, або на що потрібно звернути увагу продавцю», посилання для заявки https://proflowers.ua/page/scholarship;
  • «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн продажів», посилання для заявки https://posylka.net/uk/scholarship;
  • «Сучасний ринок авто в Україні, тенденції та перспективи розвитку», посилання для заявки https://avtoboom.com.ua/scholarship/.

Після вибору теми, учасники мають написати за нею роботу аналітичного напряму. Вона обов’язково повинна бути пропрацьована, тобто виражати особисту думку автора, та містити прогнози відносно перспектив розвитку розглянутих напрямів. Матеріали не повинні бути повністю скопійовані з Інтернет-джерел. Об’єм роботи від 1000 до 3000 слів. Треба зауважити, що мова не йде про символи.

Як визначаються переможці

Переможці конкурсу визначає журі, яке складається з незалежних профільних фахівців. Суддівство грунтується на принципі беспрістраного оцінювання та прозорості. На першому етапі роботи конкурсантів подаються для аналізу під номерами, без указівки імен. Найкращі статті обираються фахівцями за певними крітеріями. Наступний етап – захист перед членами журі. Він проводиться в онлайн режимі у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Подавайте заявки на участь у конкурсі, обирайте тему, пишіть аналітичну роботу, ставайте кращим, та отримуйте гроші на розвиток професійних навичок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Навігація по публікаціях