Код та індекс міста

Коростишів – це районний центр недалеко від Житомира. Його називають містом на камені, або царством гранітних каньйонів. Він розташований на березі річки Тетерів.

Телефонний код Коростишева

Хоча смартфони вже давно ввійшли в наше життя і багато людей не користуються стаціонарними телефонами, але всеодно, вони залишаються важливим засобом комунікації, особливо на підприємствах та в державних установах.

Стаціонарні телефони все ж таки затребувані в Україні. Телефонний код обласного центру містить три цифри. Якщо в номері абонента менше семи цифр, то після коду міста потрібно набрати 2, до десятизначного номеру.

Телефонні коди міст, що не є обласними центрами – складаються з 5 цифр, перші три – це код області, далі внутрішній обласний код. Якщо в міському номері менше п’яти цифр, потрібно набирати необхідну кількість двійок, щоб у номері було десять цифр.

Телефонний код Коростишева – 4130. Щоб подзвонити до цього міста в межах України потрібно набрати 0 4130 та номер абонента. Якщо ви будете телефонувати із-за кордону, тоді потрібно набирати  – 8 гудок 10 380 4130, якщо дзвінок здійснюється з мобільного телефону, тоді потрібно набрати таку комбінацію –  +3 8 0 4130 і далі телефон абонента.

Почтовий індекс Коростишева

Хоча звичайні листи зараз пишуть не так часто, як років 20-30 назад, але все одно послугами УкрПошти користується багато людей. Часто відправляється офіційна кореспонденція, документи, друковані видання. Українці отримують на пошті посилки, тарифи на доставку значно вигідніші, ніж у популярних транспортних службах.

Для населеного пункту, де проживає більше ніж 500 жителів виділяється власний поштовий індекс. Точне написання почтових індексів дасть змогу працівникам УкрПошти швидше розсортувати листи та посилки і доставити їх вчасно за вказаними адресами.

Кожне відділення почтового зв’язку має свій індивідуальний п’ятизначний код. Перші дві цифри – це територіальна одиниця державного підпорядкування – область, а дві останні цифри – номер відділення УкрПошти.

В місті Коростишів є чотири поштових відділення, індекси: 12 501, 12 502, 12 504, 12 505. Пишіть листи, відправляйте посилки, приділіть рідним трішечки уваги та надішліть подарунок до найближчого свята.

Якщо буде можливість, обов’язково приїжджайте до Коростишева побачити природні дива. Ще ніхто не залишився байдужим до місцевого кар’єру, там озеро розташоване серед високих скелястих берегів, що поросли соснами та березами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Навігація по публікаціях