ДЕНЬ МІСТА

День міста Коростишева припадає на 19 вересня. Але зазвичай гуляння у місті продовжується декілька днів.

Коростишів, це місто на граніті. Воно розташоване на березі річки Тетерів. Перша друкована згадка датована 1499 роком, але найімовірніше історія цього міста на Житомирщині починається десь у VI-VII столітті. Спочатку Коростишів належав Литовському князівству, потім Польщі, потім Росії. До 1873 року власниками цього міста була відома династія Олізарів, що залишила вагомий відбиток в історії Коростишева.

Святкування дня міста

День міста об’єднує громаду, люди забувають про буденність та поринають у святкову атмосферу. На честь дня міста тут завжди влаштовуються різноманітні концертні та спортивно-розважальні програми. Святкова програма завжди оригінальна та креативна, кожного року вона різна.

Цьогоріч відзначали 518 річницю першої писемної згадки про місто. Святкування розпочали вранці і відкрили святковий ярмарок. Ближче до обіду на центральній площі міста розпочинається справжнє дійство – концерти, конкурси та різноманітні майстер-класи, шоу-програми, виставки народних майстрів.

Ті, хто люблять співати, мали змогу спробувати себе у караоке з Анжелікою Рудницькою. Також було багато танців, пісень. Керівництво району теж привітало людей зі святом та відзначило кращих із кращих. Також на свято запрошували почесних ювілярів – подружжя Гораїв, які цього дня святкували п’ятдесят років шлюбу. Ласунчики мали змогу побалувати себе кондитерськими виробами. Учні шкіл та ліцеїв приймали участь у виставках квіткових композицій.

Працівники місцевої поліції теж ніколи не залишаються осторонь. Вони пильнували порядок та спілкувалися з людьми. Малеча мала змогу посидіти у салонах поліцейських авто та потримати у руках різноманітні спецзасоби, що поліцейські використовують у щоденній роботі.

Під час святкування дня Коростишева кожного року проводяться різноманітні спортивні змагання. У 2019 році жителі міста змагались зі спортивного орієнтування та легкої атлетики. Школярі брали участь у різноманітних естафетах, змаганнях із шахів та шашок.

Кожного року у концертній програмі приймають участь відомі українські зірки та місцеві артисти. Цього року жителів та гостей міста розважали Анжеліка Рудницька, Наталія Бучинска, учасники циркової студії з Бердичева, студенти Житомирського інституту культури і мистецтв. Ввчері відбувся святковий феєрверк та святкова дискотека. Приїздіть наступного року до Коростишева та пориньте у святкову атмосферу разом з нами!