Дайджест новин Коростишіва за січень місяць

Чим жив районний центр Житомирщини у січні місяці, читайте в нашому дайджесті новин.

• Прокуратура Коростишіва проводить розслідування в кримінальному провадженні стосовно корупції, вчиненої посадовими особами однієї з місцевих територіальних громад області. Мова йде про членів ОТГ Черняхівського району, що проводили розкрадання бюджетних коштів, виділених на ремонт місцевої школи. Підозрювані змогли реалізувати корупційну схему через підставну компанію. На ремонт було виділено 2,3 млн. грн. В акті виконаних робіт була вказана недостовірна інформація, якою намагалися прикрити розтрату понад 1 млн. грн. Наразі чиновникам загрожує покарання за статтею 191, частина 2 «Незаконне заволодіння чужим майном, привласнення коштів».
  • Правоохоронними органами під час обшуку у будинку одного із місцевих жителів Коростишіва було виявлено подрібнену трав’янисту суху масу, яку чоловік загорнув у ковдру. За попереднім оглядом поліцейські змогли виявити наркотичну речовину, яку таким чином зберігали в квартирі. Представники поліції вимушені були приїхати до підозрюваного, щоб примусово доставити його до суду. Наразі в суді розглядається справа цього чоловіка за статтею «Незаконне зберігання наркотиків». Оскільки на засідання він не з’являвся вже декілька разів, до нього був направлений патруль. Під час спроби доставити підозрюваного до суду і була виявлена «підозріла ковдра».
  • 17 січня неподалік від районного центру, на трасі в селі Стрижівка, трапилася ДТП, в результаті якої постраждали чотири особи. У аварії зіткнулися автомобіль марки Volkswagen LT і Volkswagen Touran. За попередніми даними, автівка Volkswagen LT вилетіла на зустрічну смугу, бо її водій, 28-річний чоловік, не впорався з керуванням. На зустрічній смузі авто зіткнулося з Volkswagen Touran, за кермом якого був 35-річний житель Коростишівського району. В результаті дорожньо-транспортної пригоди, водії отримали серйозні травми, з якими були доставлені у місцеве відділення реанімації. Також до травматології були доставлені і два пасажири мікроавтобусу, що потрапив у аварію.
  • 29 січня працівники відділку поліції Коростишівського району шукали зниклого підлітка. До правоохоронних органів звернулася жителька села Гуменники, яка заявила про зникнення 13-річного Максима Костюченка. Хлопець перебуває у неї на патронатному вихованні. Пошуки тривали 12 годин, в результаті чого хлопця знайшли на фермі у сусідньому селі. Загрози його життю і здоров’ю наразі не має. Після того, як зниклий був знайдений, поліцейські доставили його до лікарні на обстеження. Як виявилося пізніше, Максим Костюченко самовільно покинув будинок, де проживав в патронатною сім’єю. Жінка-опікун заявила, що до цього Максим спілкувався зі своєю рідною матір’ю, яка час від часу з’являється в житті хлопчика.
  • Батько побив півторарічного сина через дитячий плач. Як стало відомо, 23-річний житель Малинського району роздратувався через плач власного сина і наніс йому тілесні ушкодження. Після побиття дитини винуватець був затриманий правоохоронними органами, йому кваліфіковано статтю «Замах на умисне убивство малолітньої дитини». Наразі агресору обрано запобіжний захід – Коростишівська прокуратура задовольнила клопотання щодо тримання чоловіка під вартою протягом 60 днів. На Житомирщині це вже не перше кримінальне провадження за останні місяці щодо побиття малолітніх дітей. Раніше Коростишівською прокуратору було направлено до суду справу про побиття 8-річної дитини патронатним вихователем.