Дайджест новин Коростишіва за лютий

Якими подіями жило містечко районного значення на Житомирщині, читайте в нашому дайджесті новин за лютий.

• Державна екологічна інспекція Поліського округу повідомляє про правопорушення, вчиненні міськводоканалом міста Коростишева. Справа в тім, що водоканал має зруйновану систему очистки стічних вод, тож, до річки Тетерів скидаються каналізаційні викиди, які не пройшли необхідної очистки. Екологічна інспекція виставила комунальному підприємству рахунок майже на 204 тис. грн. за забруднення водойми.
  • Неповнолітня жителька Коростишіва намагалася самостійно доїхати до Києва після сварки з мамою. До поліції звернулася місцева родина, яка заявила, що їх 11-річна донька зникла після сварки з мамою. Спочатку батьки намагалися знайти дівчинку самостійно, але кількагодинні пошуки не мали результату. Тоді були задіяні правоохоронці. Патрульний екіпаж проїхався місциною і на зупинці громадського транспорту виявив дівчинку. З’ясувалося, що юна громадянка хотіла втекти до Києва. Дівчинку повернули батькам.
  • Голову Коростишіва будуть судити за службову халатність. Прокуратурою Коростишіва направлено обвинувачувальний  акт проти мера міста у суд міста Хмельницький. Міського голову будуть судити за те, що він підписав офіційний документ про виконання ремонтних робіт, не перевіривши внесених в нього даних. В результаті службової недбалості, місту нанесено збитків на суму більше 800 тис. грн. Під час викриття високопоставленого чиновника присутніми були як співробітники Служби безпеки, так і прокуратури.
  • 25 лютого в Житомирській облдержадміністрації пройшла нарада, яка стосувалася питання готовності опорних лікарень регіону до другого етапу реформи медицини. До списку опорних лікарень області увійшла також і Центральна районна лікарня ім.. Д. І. Потєхіна в місті Коростишів. У нараді прийняв участь і заступник Міністра охорони здоров’я Дмитро Коваль. Всі медичні заклади, які увійшли до числа опорних лікарень, повинні підписати договір з Національною службою здоров’я до 28 лютого. Тоді вони почнуть отримувати фінансування за іншою схемою – не через субвенцію, а за наданні конкретному пацієнту послуги.
  • Житомирським рибоохоронним патрулем проведено декілька рейдів по виявленню та затриманню осіб, що займаються браконьєрством (незаконним виловом риби) з метою подальшого збуту біоресурсів. Серед виявлених порушень знайшлося місце і «горе-рибалкам» з Коростишіва. Два випадки рибальництва з порушенням правил риболовлі було виявлено на річці Тетерів, що протікає повз населений пункт Коростшів.
  • Управління державної служби з надзвичайних ситуацій У Житомирській області підбило підсумки роботи за минулий рік. Були названі цифри пожеж в регіоні, летальні випадку під час пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Також визначили найбільш небезпечні ділянки регіону, де високий ризик пожежі в екосистемах –  торфовища, лісництва і т.д. Говорили і про гарні досягнення. Так, найкращим підрозділом ДСНС визнана пожежна команда міста Коростишів. Разом з нею визнали найкращими команди Радомишльського та Бердичівського районів.
  • Біля меморіалу, котрий встановлений в Коростишеві на честь Героїв Небесної сотні, пройшли жалобні заходи щодо вшанування пам’яті загиблих на Майдані в 2014 році. В місті мітинг-реквієм пройшов 20 лютого, в ньому прийняли участь як громадяни міста, так і місцева влада. Щороку, 18-20 лютого вся Україна в жалобі за загиблими на Майдані під час Революції Гідності.