Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Інформація для переселенців
Advertisement
Інформація для переселенців
У області працює радник з питань внутрішньо переміщених осіб Надрукувати

Міністерством соціальної політики України разом з Міжнародною організацією Stabilization Support Servises за підтримки уряду Великобританії продовжено реалізацію програми «Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення» (далі – Програма), спрямованої на забезпечення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...
 
Оголошення Надрукувати

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.14 №637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.16 №167) виплати соціальних допомог внутрішньо переміщеним особам здійснюються виключно через рахунки та мережу установ та пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

 
Допомога для внутрішньо переміщених осіб Надрукувати

Міністерство соціальної політики повідомляє, що у зв’язку зі складною ситуацією, у якій опинилися постраждалі та внутрішньо переміщені особи, з метою надання їм підтримки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб  для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам» відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги особам вищезазначених категорій.

Детальніше...
 
Переселенець із Донбасу: «Не звик чекати, що хтось прийде і вирішить мої проблеми» Надрукувати

Кількість переселенців з Донецької та Луганської областей, які прибувають на Житомирщину, постійно збільшується. У пошуках спокійного життя люди знаходять прихисток у нашій області. Більшість із них проходять реєстрацію в органах соціального захисту населення, завдяки чому отримують тимчасове місце проживання та соціальні виплати.    

Детальніше...
 
На Житомирщині проживає вже 6622 переселенці Надрукувати

За інформацією департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, загальна кількість переселенців у Житомирській області станом на 9 лютого 2015 року становить 6622 особи, у тому числі 1805 дітей, 2115 пенсіонерів та інвалідів, 874чоловіків, 1828 жінок.

Детальніше...
 
В області працює «гаряча лінія» з питань працевлаштування для переселенці Надрукувати

Громадяни, які прибувають на Житомирщину з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей і хочуть тут працевлаштуватися, можуть скористатися сервісом «Пошук роботи». Це загальнодержавна база даних з інформацією про вакансії, яка дає можливість оперативно знайти роботу. Сервіс функціонує на основі даних державної служби зайнятості.

Детальніше...
 
Роз’яснення щодо здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Надрукувати

за умови їх взяття на облік до 31 грудня 2014 року

На засіданні Уряду було прийнято постанову від 05.11.2014 №637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

Детальніше...
 
Житомирщина може отримати грант до 2 млн євро від представництва ЄС для допомоги переселенцям Надрукувати

В облдержадміністрації 17 жовтня відбулася робоча зустріч із представниками Європейського Союзу в Україні на тему «Проекти з підтримки внутрішньо переміщених осіб у Житомирській області». Участь у заході брали перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко, в. о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк, співробітники представництва ЄС, експерти фінансового ЄС проекту «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Мирослава Дідух та Олег Кириєнко, директори департаментів облдержадміністрації, представники громадських організацій.

Детальніше...
 
Сергій Машковський: «Уже зараз область готова прийняти близько тисячі людей» Надрукувати

Питання розміщення громадян, які прибувають в область із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, обговорювалося на нараді, що відбулася 16 жовтня за участю голови облдержадміністрації Сергія Машковського, першого заступника голови облдержадміністрації Геннадія Дмитренка, кандидата на посаду заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути, заступника голови обласної ради Руслана Годованого, членів регіонального координаційного штабу, голів райдержадміністрацій і міськвиконкомів.

Детальніше...
 
Громадяни, які переїхали на Житомирщину з АР Крим та зони АТО, можуть голосувати за місцем тимчасово Надрукувати

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон, чи іншими подіями виборець у день виборів не може перебувати за зареєстрованим місцем проживання, то для того, щоб проголосувати, він може тимчасово (на період проведення виборів чи референдуму) змінити місце голосування.

За мотивованим зверненням виборця орган ведення Державного реєстру виборців може тимчасово змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.

Детальніше...
 
«Ми маємо допомагати переселенцям, які не зі своєї волі прибули на територію Житомирської області» Надрукувати

На цьому акцентував увагу голова облдержадміністрації під час засідання оперативного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області. За словами Сергія Машковського, допомога переселенцям – це спільна відповідальність усіх посадовців.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 37
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Райдержадміністрація:
Колегія райдержадміністрації
Місцезнаходження
Основні функції
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Розпорядчі документи
Міська та сільські ради
-
Економіка:
Підприємництво
Виставкова діяльність
Промисловість
Сільське господарство
Економічний і соціальний розвиток
Зовнішньоекономічна діяльність
-
Прес-центр:
Новини
-
Відомості про район:
Історичний нарис
Карта району
Символи району
-
Соціальна сфера:
Все про субсидії
Соціальний захист населення
Культура
Робота з молоддю
Виставкова діяльність
-
Відділ освіти райдержадміністрації
Інше:
Довідник
Пошук
-
Звернення громадян
Громадська рада
Доступ до публічної інформації
Актуально
Туристична Коростишівщина
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Інформація для переселенців
Очищення влади
Інформація для виборців
Добровільне об'єднання територіальних громад
Інвестиційні пропозиції
Військова служба в Збройних Силах України
Енергозбереження

Програми сільських рад

Програми сільських рад

Хто он-лайн

Зараз на сайті: 3 гостей

Статистика

Відвідувачів: 7214453

Погода

GISMETEO: Погода в м.Коростишеві

Випадкове фото

08B9F5836186-1.jpg

Advertisement
Advertisement